První přátelák mladších žáků.

Vítězství mladších žáků ročníku 2006 v prvním přátelském zápase sezóny.

V sobotu 20.8. odehráli mladší žáci ročníku 2006 první přátelský zápas na domácím ledě proti mužstvu HC Slavoj Český Krumlov. Do zápasu šli kluci z týdenního soustředění na ledě trochu unaveni, ale postupem hry se rozbruslili a podali vcelku dobrý výkon, kterému odpovídá i konečný výsledek. Samotná hra byla trochu chaotická, ale jednalo se o první zápas v sezóně. Bylo k vidění spousta střel, sem tam i náznak nějaké kombinace a pěkné zákroky obou gólmanů. Kluci si nyní tři dny odpočinou a poté se opět vrhneme do tréninků, abychom byli dobře připraveni na nadcházející sezónu.

sestava: Petrů - Topič, Dvořák V., Křivánek, Elian, Sedlačík, Šamko, Beran, Tuček, Kaňka, Dvořák B., Böhm

HC Střelci J. Hradec    10:4     HC Slavoj Český Krumlov  góly: Beran 5, Elian 3, Sedlačík 2