První zápas ročníku 2010 na celé hřiště!

Střelci ze 3. třídy úspěšně odehráli první zápas na celé hřiště.

Přátelský zápas ročníku 2010 s mužstvem HC Lvi České Budějovice na celé hřiště.!

V neděli 14.10. sehrál ročník 2010 přátelský zápas s týmem HC Lvi České Budějovice. Pro většinu hráčů z obou týmů to byl první zápas na celé hřiště. Na našem týmu byl přechod na velké hřiště znát a bylo vidět, že se s ním teprve sžívají, především s pravidlem offsidu. Tým Lvů je velice kvalitní soupeř, naše hráče značně prověřil a připsal si přesvědčivou výhru. Pro náš tým to však byla velice cenná zkušenost, která odhalila slabiny, na kterých se společně pokusíme zapracovat. I přesto si hráči první zápas na velké hřiště užili a je nutné pochválit je za snahu a bojovnost.

Sestava: Matyáš Mündl - Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Christian Outlý, Terka Lukšová, Ondra Bártů, Tony Riley, Adam Bereš, Jan Kolář