Střelecký nábor plný nových tváří!

Středeční nábor Střelců přivedl na zimní stadion Jana Marka hodně nových dětí.

Ve středu 6.2. se jako již obvykle konal od 17.00 hodin na zimním stadionu Jana Marka nábor malých hokejistů do klubu HC Střelci. Účast byla výborná, dětí se sešlo spousta a užily si hodinku plnou zábavy a her. Hřiště se rozdělilo na tři části a mohlo se začít. V jedné se již malí hokejisté ročníku narození 2012 a 2013 v dresech a výstrojích učí základním hokejovým dovednostem - bruslení, vedení puku, různé slalomy a samozřejmě na konec tréninku nejvíce oblíbený "hokej na dvě", do kterého se zapojili i starší žáci Střelců, aby svým malým kamarádům pomohli. Ve druhé části se zdokonalují děti v bruslení při různých hrách a soutěžích a na třetím stanovišti jsou naši nejmenší, kteří se pokoušejí o první krůčky na ledě za pomoci kuželů, rodičů a trenérů. Všichni se snaží o co nejlepší výkon, aby svým přihlížejícím rodičům udělali radost a samozřejmě i náš klub HC Střelci je rád, že k nám děti chodí. Více v přiložené fotogalerii.

Tímto Vám chceme poděkovat a těšíme se na další setkání s Vašimi dětmi.