Domácí vítězství ročníku 2007 - 4. třída.

V neděli 12.2. odehrála přípravka 2007 další mistrovský zápas na domácím ledě.

V neděli 12.1. jsme přivítali doma IHC Písek. Soupeř začal lépe a v úvodu zápasu měl mírnou převahu. Jinak už ale 1. třetina patřila Střelcům. V 5. minutě jsme sice neproměnili nájezd nařízený za špatné střídání píseckých, ale na začátku 8. minuty už šli domácí hráči do vedení šikovnou dorážkou po nahození od modré čáry. Další góly poté padly ze samostatného nájezdu, po vydařené kombinaci v útočném pásmu a rychlé individuální akci. 1. třetina tak skončila 4:0 a nakonec rozhodla o výsledku celého zápasu. 2. a 3. třetina byly podstatně vyrovnanější. Druhou třetinu začal také lépe soupeř, ale Střelcům se přesto podařilo ve 25. minutě po další samostané akci zvýšit na 5:0; následně mezi 25. - 27. minutou měli velkou převahu v útočném pásmu, ale v další gól ji proměnit nedokázali. Naopak - IHC korigoval před koncem třetiny na 5:1. I začátek poslední třetiny patřil píseckým - IHC snížil dvěma góly na 5:3 - nejdříve po samostaném nájezdu (trestném střílení) a po naší chybě v rozehrávce. Střelci ale ve 41. minutě zvýšili po pěkné kombinaci na 6:3 a těsně před koncem dali sedmý gól z nájezdu nařízeného opět za chybné střídání soupeře. Podobně jako v minulém zápase jsme tedy viděli jak povedené kombinace, tak individuální akce i proměněné nájezdy. Vzadu vše opět jistili spolehlivým výkonem oba brankáři a Střelcům 2007 se zatím daří držet letošní domácí neporazitelnost.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  IHC Písek         7:3 ( 4:0; 1:1; 2:2 )

sestava: Kristián Večerka, Matyáš Gabriška - Jakub Kuba, Filip Blažek, Adam Čáp, Ondřej Vomastek - Jáchym Jaroš, Rostislav Krhánek, Filip Bryol, Filip Kinter, Emil Rangl, Adam Hirš, Vojtěch Hembera, Jiří Strachota, Vojtěch Tichý