Vydařený střelecký den.

Střelci fandí Česku.

V pondělí 19.9. uspořádal náš klub pro všechny naše "Střelce" den s názvem "STŘELCI FANDÍ ČESKU". Všichni naši hráči šli do školy ve střeleckých dresech, aby podpořili naši hokejovou reprezentaci na Světovém poháru v Kanadě. Zároveň to byla možnost více zviditelnit mládežnický lední hokej u nás v Jindřichově Hradci a v neposlední řadě také zviditelnit náš hokejový mládežnický klub HC Střelci. Doufáme, že se klukům ve střeleckých dresech ve škole dařilo tak jako jim to jde na ledové ploše a svým kamarádům šli příkladem a pozvali je na své zápasy.

Střelci fandí Česku