Výhra čtvrťáků nad Veselím n. Lužnicí.

Střelci z ročníku 2009 vyhráli doma nad Veselím n. L.

V neděli 6.1. odehrál ročník 2009 svůj první mistrovský zápas na celé hřiště na domácím ledě v Jindřichově Hradci na zimním stadionu Jana Marka. Náš tým se utkal s Veselím nad Lužnicí. Střelci začali poněkud rozpačitě, v první třetině chyběla bojovnost a zbytečně jsme ztráceli puky na modré čáře a po první třetině prohrávali 3:1. Do dalších třetin šli hráči s mnohem větším nasazením, přihlížející se dočkali krásných akcí, pomohlo velmi rychlé srovnání na 3:3 a dále se už zápas vyvíjel k radosti domácích, přičemž výhra 10:5 byla zaslouženým výsledkem.

Sestava: Filip Filip, Hanzl Tomáš - Beran Honza, Mácha Víťa, Topič Sam, Hofbauer Filip, Ferda Tadeáš, Riley Tony, Vičar Honza, Kloc Honza, Hogaj Pepa, Kopřivová Viktorka, Máchová Karolína, Benda Max, Urbanová Viktorka, Bártů Róza, Pundová Verunka

HC Střelci Jindřichův Hradec - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí   10:5