Tričko dětské s krátkým rukávem

Kč vč. DPH

Dotaz k : Tričko dětské s krátkým rukávem

Doporučení : Tričko dětské s krátkým rukávem

Dětské tričko střední gramáže s bočními švy vhodné pro potisk a výšivku. Kulatý průkrčník, zpevňující ramenní páska, všechny švy zdvojeny. Vynikající kvalita materiálu a šití. 100% bavlna, barva šedý melír.

Na prsou znak klubu, na zádech nápis HC Střelci Jindřichův Hradec

Při objednávce uveďte věk dítěte. Trička máme skladem ve čtyřech dětských velikostech na vyzkoušení.

ČSOB Jiří Pravda PaP Bohemia inWebio B-Credit s.r.o. Fintes Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o. RM-BAU Iso Sklo Město Jindřichův Hradec Tupa s.r.o. Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Týdeník Jindřichohradecka Advokátní kancelář Punda Jihočeský kraj I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Froda s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Minulý zápas

( 4:2, 3:0, 2:1 )

Všechny zápasy

Nábor
    Správný sport pro Vaše dítě
    Kalendář HC Střelci 2018 v prodeji.
    Certifikát had na ledě
    Děti do pohybu
    Individuály
    VH SPORT
    Nábor

Diskutujte

Hana Pundová13.3.2018
    Tak to se vůbec nedivím, že v Č Krumlově bílý nevyhráli, když jich bylo na ledě 5+ gólman.
    Hana Pundová13.3.2018
    Vstoupit do diskuse