AKTUALIZACE o raftech, táboře Osika a soustředění.

Vážení rodiče, chtěli bychom Vás seznámit s informacemi našeho klubu týkající se plánovaných tradičních letních akcí Rafty 2023letní suché přípravy, táboru OSIKA a letního soustředění na ledě v Jindřichově Hradci. Veškeré bližší infomace dostanete od svých vedoucích týmů a starší kategorie (dorost a junioři) budou s plánem obeznámeni na komunikačních skupinách k tomu vytvořených.

Rafty 2023 – již po desáté budeme splouvat Vltavu od Vyššího Brodu do Boršova nad Vltavou a to v termínu od 9.6 do 11.6. Cena je předběžně stanovena takto - za dítě do 15 let 1 000,- Kč, za dospělého 1 200,- Kč, může však dojít ke změnám, zájemce budeme informovat. Zájemci se mohu hlásit již nyní na níže uvedený mail.

Letní příprava 2023 - začátek letní přípravy je přibližně naplánovaný na druhý květnový týden. Vedoucí družstev či trenéři vás budou kontaktovat s programem letních tréninků, přesným termínem zahájení a místem konání.

Letní tábor OSIKA 2023 - tradiční letní tábor na Osice je naplánovaný v termínu od 29.7.-5.8.2023. Přihlášky, čestné prohlášení a souhlas s ošetřením najdete zde https://www.hcstrelci.cz/klub.htmlCena tábora je 4 200,- Kč.

Letní soustředění na ledě 2023

junioři, dorost, 7., 8.a 9.třída  tzn ročníky 2004 až 2011 - týdenní soustředění na ledě v týdnu od 7.8.-11.8.2023

střelci 2.-6. třída - týdenní soustředění na ledě v týdnu od 14.8.-18.8.2023

Cena soustředění je 4.600,- Kč.

V případě účasti na obou akcích je celková cena 7.500,- Kč.

V případě účasti sourozenců, druhý ze sourozenců má slevu 30%

(ceny pro druhého sourozence činí LT Osika 2.940,- Kč a letní soustředění na ledě 3.220,- Kč). Jiné slevy se nepočítají.

Bližší informace poskytne Petr Šachl na telefonu 723 638 346, psachl@msn.com