Chlapi vyhráli na Hluboké!

Neděle 9.1. 2022 byla ve znamení jihočeské Winter Classic. Áčko totiž v rámci 17. kola Krajské ligy vyrazilo k zápasu pod širým nebem do Hluboké nad Vltavou. Cílem je odvézt si z Hluboké plný počet bodů a začít stahovat bodové manko na pozice zajišťující play-off. Velmi rychlá a agresivní hra všem 153 divákům zařídila parádní podívanou a dva rychlé obraty. Skóre otevřel v 11. minutě ve prospěch Střelců Lazorišák. Dvě minuty do konce prvního dějství Rytíři vyrovnali na 1:1. Druhá třetina opět přinesla velice rychlý a agresivní hokej. Po gólech Havelky (21) a Popelky (24) jsme skóre navýšili na 1:3, ale pak Rytíři předvedli rychlý obrat a během tří minut otáčí na 5:3. Střelci však ponechali hlavy vzhůru, za skvělé nálady na střídačce a plně zodpovědné hry do čtyř minut opět po gólech Lazorišáka (30), Jona (34) a trestného střílení Vojty Tržila (36) otočili stav zápasu na 4:6. V poslední minutě druhé třetiny ještě Rytíři snížili na 5:6. Poslední třetina byla hodně agresivní, plná vyloučení a emocí. I přes veškerou snahu Rytířů dostat puk za Pachmannova záda a využít našich oslabení se domácí díky Střelecké důslednosti, nasazení a perfektní hře ve středním i obranném pásmu už nedostali k žádnému šťastnému zakončení. Na konečných 5:7 navýšil skóre Ota Lazorišák, který se blýskl v zápase hattrickem a jednou nahrávkou. Bylo skvělé vidět zase ten starý tým a jeho nasazení, které hodně tuto sezónu chybělo. Určitě nám to pomůže v honbě za důležitými body pro play-off.

TJ Hluboká nad Vltavou Knights  -  HC Střelci J. Hradec           5:7 (1:1, 4:5, 0:1)

HC Střelci: Pachmann – Jon, Popelka, Janeček, Ištvánik, Jan Slavík, R. Procházka – J. Heřmánek, Lazorišák, H. Havelka, V. Tržil, Gurka, Jasanský, Štrait, Kalvas, T. Novák. Trenéři: Vladimír Reisner a Robert Procházka