Dorostenci ukončili sezónu domácím vítězstvím.

Přestože svůj poslední zápas ve skupině "o umístění" dorostenci odehráli už v neděli 19. března, konečné pořadí v tabulce stanovily až zápasy z uplynulého víkendu (Mad Bull - ČK a ST - DDM); Střelci nakonec skončili v tabulce celkově třetí. Utkání s HC Mad Bull hrané 19.3. na domácím ledě dorostenci po dramatickém průběhu "urvali" poměrem 5:4 a poslední soutěžní zápas sezóny tak byl pro ně vítězný. Po zápase hráči posvačili s trenérem ve střeleckém bistru a nakonec ve svých svátečních oděvech ještě jednou nazuli brusle a vyrazili na ledovou plochu...

Tento víkend, v sobotu 1. dubna, čeká dorostence domácí turnaj, na kterém změří síly se Slavojem Český Krumlov, IHC Písek a se znojemskými Orly.