Dvě vysoké výhry dorostu.

O posledním víkendu letošního léta jsme odehráli dvoukolo dorostenecké ligy. V sobotu s týmem HC DDM České Budějovice a v neděli na domácím ledě s HC Tábor "B" (Soběslav). V sobotním utkání jsme soupeřovu branku zasypali během prvních minut hned 7 góly a dalo by se říci, že bylo po zápase. V dalších třetinách padlo po třech gólech. Vzhledem ke skóre, které svítilo na světelné tabuli, se soupeř rozhodl zpestřit utkání zbytečnými fauly, které rozhodčí nekompromisně bohužel i pro nás trestal několika vyloučeními do konce utkání. Nicméně výsledek 13:1 hovoří jasně.

V neděli s týmem Tábora "B" jsme odehráli o úroveň lepší utkání. Početně oslabený tým dlouho vzdoroval našim střelám. Skóre ve 13 minutě otevřel Matyáš Říha. Ve druhé třetině už byla na hráčích Tábora vidět únava a prakticky se jen již bránili. Utkání bylo opět "zpestřeno" několika zbytečnými fauly a bitkami. Závěrem k oběma utkáním říci jen to, že kluci se musí naučit disciplíně, neoplácet faul faulem, atd...

HC DDM České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův  Hradec    1:13 ( 0:7, 1:3, 0:3 )

góly: Čeloud ( Makovec, Mareš ), Zamazal ( Šachl, Zátopek ), Zátopek ( Zamazal, Šachl ), Zátopek ( Šachl, Makovec ), Říha ( Makovec ), Čeloud ( Bártů, Zamazal E. ), Šachl ( Bártů, Zamazal D ), Čeloud ( Zamazal E),   Šachl ( Zátopek, Zamazal D. ), Bártů ( Zátopek, Zamazal D.), Mareš ( Čeloud ), Zátopek ( Mareš, Zamazal D.), Říha ( Kynčl, Ondřej )

HC Střelci Jindřichův  Hradec  -  HC Tábor "B" (Soběslav)     7:1 ( 1:0, 5:0, 1:1 )

sestava: Petrů, Punda, Valevaty, Ondřej, Kolací M, Zamazal E, Vylít, Štastný, Bártů,  Zátopek, Kynčl, Mareš, Šachl, Kolací O. , Zamazal D, Čeloud, Makovec, Říha.

góly: Říha ( Kolací, Kynčl ), Makovec ( Mareš, Šťastný ), Kolací ( Zátopek, Kynčl ), Zátopek, Čeloud ( Zamazal D., Punda ),  Šachl ( Zamazal D, Ondřej ), Kynčl ( Valevaty )