Informace ohledně členských příspěvků.

Informace ohledně členských příspěvků.


Vážení rodiče,

jak již jste byli informování, od této středy bychom měli postupně začít opětovně trénovat na ledě. S tím souvisí i financování letní přípravy, která již započala v květnu na suchu. Na úhradu nákladů spojených s pronájmy ledové plochy a ostatních sportovišť v období května a června t.r. budou kromě jiných zdrojů použity i hráčské příspěvky. Někteří mají předplaceno, ale někteří, uhradili, tak jak bylo oznámeno,  jednu splátku. Nyní, prosím, uhraďte druhou splátku.

Výše splátek:

  • nejstarší kategorie .... junioři a dorost ... částku ... 2.200,-Kč
  • kategorie hráčů, kteří v sezóně 2020/2021 dosáhli 8 let věku a starších ..... 1.700,-Kč
  • kategorie hráčů, kteří nedosáhli osmi let věku, pak částku ..... 1.200,-Kč

Platby poukažte tradičně na bankovní účet č. 264675802/0300, vedený u ČSOB a.s., pod variabilním symbolem = rodné číslo hráče. Platby se týkají i hráčů, kteří dosud u našeho klubu v sezóně 2020/2021 nepůsobili a nyní se již zapojili do tréninkového procesu.

Zároveň někteří členové dosud neuhradili ani první splátku, tímto je opětovně žádáme o okamžitou úhradu.

 

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU