Junioři doma vyhráli, venku prohráli.

O víkendu měla juniorka doslova nabitý program. V sobotu na domácím ledě s týmem Rytířů z Vlašimi a v neděli v Soběslavi. Sobotní utkání bylo od počátku doslova jako na vodě. Rytíři nám chtěli oplatit jejich domácí porážku z minulého utkání. Zároveň i přes nespočet šancí na obou stranách, otevřeli skóre právě Rytíři. Druhá a třetí třetina už byla v naší režii. Musím uznat zejména skvělým výkonem gólmana Soukyho, který vychytal doslova nemožné.

HC Střelci JIndřichův Hradec  -  HC Rytíři Vlašim           5:2 ( 0:1, 2:0, 3:1 )

28. Makovec (Dijanovic), 36. Šimek (Kynčl), 54. Makovec (Zamazal), 56. Zamazal (Zamazal, Šimek), 59. Šimek (Elian) – 1. Holejšovský, 48. Holejšovský (Pejša)

V neděli jsme tentokrát otevřeli skóre my. Nicméně soupeř vyrovnal „gólem do šatny“. Bohužel, utkání bylo doslova propleteno nespočtem přerušení z jakéhokoliv důvodu pro oba týmy. Z naší strany  nás naše ne-disciplína stála nespočet zbytečných vyloučení, které soupeř dokázal potrestat až na skóre 5:2 v jejich prospěch. Ve třetí třetině kluci dokázali během několika minut vyrovnat a měli nakročeno k obratu. Bohužel jsme v 57. minutě inkasovali na konečných 6:5. Nespočet našich neproměněných tutovek v samotném závěru utkání nás stálo cenné body v tabulce skupiny.

OLH Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec       6:5 ( 1:1, 3:1, 2:3 )

4. Makovec (Šimek, Dijanovic), 21. Zamazal (Šimek, Zamazal), 49. Jon (Zamazal, Šimek), 50. Makovec (Šimek, Pártl), 51. Zamazal (Šimek, Makovec)

O víkendu ve Strakonicích budeme hrát poslední letošní utkání sezóny.