Junioři o víkendu vyhráli a prohráli.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lední Medvědi Pelhřimov         6:2 ( 4:0, 0:1, 2:1 )

V sobotu v podvečer s ledními medvědy z Pelhřimova. Utkání bylo od prvních vteřin plně pod naší kontrolou. Výsledek první třetiny 4:0 tomu jasně napovídá. Zato ve druhé třetině jsme se plně přizpůsobili soupeři a začali na ledě dělat doslova nesmysly.  Soupeř si dokázal vytvořit tlak a dokázal
jednou skórovat. Ve třetí třetině jsme se částečně vrátili do hry, dali jsme dva góly. I přes naši výhru jsme spokojeni nebyli.

HC Střelci Jindřichův Hradec: P. Soukup (Z. Petrů) — E. Zamazal, V. Kiša, J. Slechan, C. Elian — D. Zamazal, V. Pártl, J. Šimek, Č. Havel, J. Makovec, O. Kolací, R. Winkler, A. Hirš, R. Jon, E. Dijanovic

góly: 6. Jon (Zamazal), 7. Dijanovic, 13. Zamazal (Dijanovic), 18. Zamazal (Dijanovic, Slechan), 42. Winkler (Hirš, Slechan), 48. Jon (Elian)

HC Tábor  -  HC Střelci Jindřichův Hradec         11:1 ( 4:0, 3:0, 4:1 )

V neděli jsme v Táboře hráli o poznání jiný hokej. Posílený táborský celek nám doslova nedal žádnou šanci. I přes jasnou převahu jsme si nějaké gólové šance dokázali vypracovat. Bohužel jen s jedním gólem v samotném závěru utkání. K utkání nelze vůbec nic říct, lidově řečeno, „míček byl těžce na soupeřově straně“. Kluci by si měli sami uvědomit, že hokej je týmová hra a je především o osobním přístupu každého hráče.

HC Střelci Jindřichův Hradec: Z. Petrů (P. Soukup) — E. Zamazal, J. Slechan, C. Elian — D. Zamazal, V. Pártl, M. Urban, J. Šimek, Č. Havel, R. Kynčl, J. Makovec, O. Kolací, R. Winkler, R. Jon, E. Dijanovic

gól: 57. Pártl (Jon, Makovec)