Junioři porazili DDM České Budějovice.

HC DDM České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        4:6 ( 0:1, 1:0, 3:5 )

V neděli večer jsme hráli v Českých Budějovicích s týmem DDM. Od prvních vteřin byl zápas pod naší kontrolou. Kluci, i přes nespočet šancí otevřeli skóre až ve druhé půli první třetiny. Druhá třetina byla přes kopírák té první, nicméně neuznaný náš gól nás vyvedl z herní rovnováhy včetně několika zbytečných vyloučení na obou stranách ledu. Do šatny jsme po druhé třetině odcházeli za stavu 1:1. Třetí třetina byla pestrá na góly ve finále na obou stranách. Nejprve jsme dvakrát po sobě soupeře dostali do dvougólového manka na 3:1, abychom si to vzápětí během jedné minuty zkomplikovali soupeřovým vyrovnáním na 3:3. Zdánlivě pro nás hotové utkání nabralo úplně jiného rozměru. Následné dva samostatné nájezdy Denise Zamazala nás poslali zpět do vedení. Kluci přidali ještě jeden a vítězství si už náležitě pohlídali na konečných 6:4 pro Střelce. Svoji premiéru v účasti za juniory si vzhledem k naší marodce odbyli i dva dorostenci Adam Hirš a Vojtěch Kiša. Podotýkám, že na výbornou. O víkendu nás čeká další zápas, tentokrát ve Strakonicích.

HC Střelci Jindřichův Hradec: Z. Petrů — E. Zamazal, V. Kiša, J. Slechan, V. Dvořák, C. Elian — D. Zamazal, V. Pártl, J. Šimek, Č. Havel, R. Kynčl, J. Makovec, A. Hirš, J. Mareš, R. Jon

góly: 13. Makovec (Zamazal, Slechan), 43. Šimek (Makovec), 47. Elian (Zamazal, Makovec), 52. Zamazal (TS), 52. Zamazal (TS), 54. Šimek (Mareš, Makovec)