Junioři prohráli v Černošicích.

V neděli 18.9. jsme po sérii přípravných utkání s Vlašimí, Strakonicemi a Soběslaví zahájili mistrovskou sezónu juniorské ligy zápasem v Černošicích.  Od prvních vteřin bylo jasné, že utkání nebude vůbec jednoduché. Po vzájemném oťukávání soupeř otevřel skóre na 1:0. Do konce třetiny jsme sice vyrovnali na 1:1, ale druhá a třetí třetina již byla v režii borců z Černošic. Vůbec se nám nedařilo, puky odskakovaly od hokejek, jako by byly očarované, nespočet jednoznačných gólovek jsme neproměnili a mohl bych pokračovat…  Výsledek konečných 6:3 tentokrát odpovídá realitě. Ze špatného si musíme pro příště odnést i pozitiva a zároveň je potřeba se do dalších zápasů tentokrát hodně poučit.

SK Černošice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec   6:3 (1:1; 3:1; 2:1)

Góly: Bukovský/Kovaříček/Svoboda; Bukovský/Kovaříček; Kovaříček/Štrobl