Junioři ukončili základní část juniorské krajské ligy dvěma zápasy.

O minulém víkendu jsme před samotným postupem do nadstavbové části odehráli poslední dva zápasy juniorské jihočeské ligy. A to v pátek s týmem Soběslavi a v neděli s prvním celkem skupiny HC Tábor. Přestože utkání se Soběslaví bylo pod naší taktovkou, dokázali se téměř první dvě třetiny soběslavští pěkně kousnout a ze svých šancí vytěžit vždy vedoucí gól. Potom už se jejich síť začala plnit góly. Celkově jsme zvítězili 4:11.

Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec          4:11 (2:2; 2:4; 0:5)

G/A Makovec/Mareš/Bukovský; Kynčl/Kolací; Kynčl/Bukovský; Kovaříček/Svoboda/Punda; Bukovský; Kocar; Michal; Bukovský/Mareš/Svoboda; Klípa/Kynčl/Štrobl; Bukovský

Nedělní zápas na domácím ledě s týmem HC Tábor byl přes kopírák s minulými utkáními. Náš aktivní vstup do zápasu vydržel jen asi 5 minut. Poté se naše síť začala plnit góly. Do šatny jsme odcházeli za stavu 0:4. Druhou a třetí třetinu jsme již hráli vyrovnanou partii a stačili dát 3 góly. Na rozdíl od soupeře jsme dílčí individuální šance nedokázali využít. Soupeřova koncovka, nasazení a bojovnost se s tou naší nedala tentokrát rovnat. Jasné vítězství HC Tábor 3:7 tomu jasně odpovídá. Klukům zbývá popřát do nadstavbové části mnoho úspěchů a tentokrát se poučit s prohraného utkání.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Tábor                        3:7 (0:4; 2:2; 1:1)

G/A: Bukovský/Makovec; Kovaříček/Svoboda/Šťastný; Makovec/Bukovský.