Junioři vysoko porazili Pelhřimov.

HC Lední Medvědi Pelhřimov  -  HC Střelci JIndřichův Hradec           3:14 ( 1:4, 2:4, 0:6 )

V neděli na ledě v Pelhřimově jsme odehráli další kolo regionální juniorské ligy. Přestože jsme měli jasnou herní převahu, první gól padnul do naší sítě. O minutu později už kluci začali plnit soupeřovu branku puky celkem 4x v první třetině a druhé třetině také. Inkasované góly soupeře plynuly pouze z naší absolutní nedisciplinovanosti. I přes konečný výsledek 3:14, svou kůži medvědi nedali zadarmo a bojovali až do konce. O víkendu nás čeká v sobotu poslední domácí utkání s týmem Vlašimi a v neděli v Soběslavi.

4. Jon (Dijanovic, Zamazal), 7. Kynčl (Havel, Urban), 9. Dijanovic (Makovec, Jon), 14. Makovec (Dijanovic, Pártl), 21. Šimek (Zamazal, Urban), 24. Zamazal (Šimek, Pártl), 25. Makovec (Dijanovic, Jon), 39. Dijanovic (Jon), 41. Jon (Kolací), 49. Makovec (Šimek, Zamazal), 49. Jon (Dijanovic, Makovec), 52. Zamazal (Kolací, Šimek), 57. Kynčl (Winkler, Havel), 59. Makovec (Dijanovic, Soukup)