Junioři vysoko porazili Strakonice.

HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Strakonice   11:2  (2:0, 5:1, 4:1)

Ve čtvrtek jsme započali druhé kolo vzájemných zápasů juniorské regionální ligy. S početně oslabeným soupeřem ze Strakonic jsme od prvních vteřin hráli „na vítězné vlně“. Na góly skoupá první třetina 2:0 nebyla zrovna střelecky dobrá, zato druhá a třetí již vypadala jako hokej. Klukům se dařilo a devět gólů za 2 třetiny tomu plně odpovídaly. Soupeř se defacto jen bránil a jeho výpady za červenou čáru se rovnaly víceméně nahozením do naší třetiny. K utkání není co  více dodávat, snad jen to, že se kluci snad již poučili z minulých utkání ohledně týmového ducha a zodpovědnost

Góly: 12. Zamazal (Bukovský), 20. Vylít (Svoboda, Bukovský), 30. Zamazal (Mareš), 32. Punda (Svoboda, Kynčl), 32. Svoboda (Kovaříček), 38. Čeloud (Šimek, Zamazal), 40. Zamazal (Šťastný), 44. Svoboda (Punda), 47. Makovec (Zamazal), 49. Makovec, 53. Punda (Klípa, Kovaříček)