LETNÍ PŘÍPRAVA ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 11.5.!

LETNÍ PŘÍPRAVA ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 11.5.!


Vážení rodiče,

HC Střelci začínají trénovat v rámci letní přípravy  na novou sezónu 2020/21 již od příštího týdne v pondělí 11.5.! Tréninky budou probíhat v souladu s vládními nařízeními týkající se koronavirové situace a dle aktuálního vyjádření a povolení sportování dětí při současném stavu rozvolňování opatření zveřejněného na stránkách  ČUS a NSA ( odkaz přikládáme prosím věnujte mu pozornost - http://www.agenturasport.cz/2020/03/16/aktualni-bezpecnostni-situace/ ). Je taktéž nutné, aby každé sportující dítě na svůj první trénink přineslo vyplněné čestné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti. Bez tohoto podepsaného dokumentu se dítě nebude moci tréninků zúčastnit!

Čestné prohlášení je ke stáhnutí zde https://www.hcstrelci.cz/klub.html

Rozpis tréninků naleznete zde https://www.hcstrelci.cz/treninky.html

Všichni hráči mají za povinnost si na tréninky do tělocvičny Sportovní haly a také posilovny RawGym nosit čisté přezůvky ( nejlépe sálové tenisky ). Na tréninky na zimním stadiónu ( kromě ročníků 07 a starších ) je nutné mít hokejové rukavice, helmu a hokejku. Na všechny ostatní tréninkové jednotky je velice důležité, aby dítě mělo kvalitní běžeckou obuv a láhev s pitím. V případě , že budou třeba k trénování další pomůcky, informovat vás bude vedoucí či trenér daného mužstva. Případné dotazy směřujte na zástupce jednotlivých týmů se kterými běžně komunikujete.

Šatny na zimním stadionu budou k dispozici pouze k ukládání či vyzvednutí pomůcek a tréninkových věcí! Rozhodně zatím není možné se v šatnách zdržovat nebo sprchovat!!!

Zároveň s tím si bude možno z šaten vyzvednout hokejovou výstroj.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU