Poslední vítězný zápas juniorů v sezóně ve Strakonicích.

O minulém víkendu jsme na ledě strakonických dudáků odehráli závěrečné, poslední utkání juniorské regionální ligy. Po vzájemném oťukávání jsme v 6. minutě otevřeli skóre a do konce třetiny přidali ještě další dva góly. Druhá a třetí třetina byla přes kopírák té první s tím, že první a jediný gól soupeře jsme dudákům „darovali“ doslova vlastní nečinností. Vítězný zápas byl pěknou tečkou za uplynulou sezónou. Celkově můžeme konstatovat, že ne vše letos bylo podle představ, nespočet zranění, absence, zbytečné chyby, které nás v utkáních mnohdy stálo cenné body. Přesto klukům, trenérovi Davidovi Šošovicovi, celému realizačním týmu, patří velké dík za skvělý výkon a palec nahoru za uplynulou sezónou.

Martin Makovec – vedoucí týmu

HC Strakonice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec            1:10 ( 0:3, 1:3, 0:4 )

6. Jon (Makovec, Dijanovic), 12. Hirš (Winkler, Kynčl), 14. Makovec (Dijanovic), 22. Dijanovic, 33. Jon (Makovec), 40. Kynčl (Makovec), 48. Zamazal (Šimek), 50. Hirš (Havel), 57. Havel (Zamazal, Zamazal), 60. Winkler