Prohra juniorů v Soběslavi i Benátkách n.J.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  OLH Spartak Soběslav            5:8 ( 0:1, 3:4, 2:3 )

O víkendu v sobotu na domácím ledě jsme hráli se Spartakem Soběslav. Vývoj utkání byl od počátku na straně soupeře. Celý zápas jsme jen dotahovali. Do tempa jsme se dostali až ve třetí třetině a stejně se nedařilo. Když už jsme dorovnali, přišla opět série chyb, které nás poslaly opět do gólového manka. Kluci si musí uvědomit, že žádné utkání není zadarmo a že zápas začíná už tréninkem a celkově přípravou …

HC Střelci Jindřichův Hradec: Z. Petrů (A. Pajer) — E. Zamazal, J. Slechan, V. Dvořák, C. Elian, K. Zevl — O. Kolací, E. Dijanovic, D. Zamazal, M. Urban, J. Šimek, Č. Havel, R. Kynčl, J. Makovec, R. Jon, V. Ledecký

Góly: 24. Makovec (Jon, Dvořák), 26. Makovec (Šimek), 36. Slechan (Šimek), 44. Šimek (Makovec, Zamazal), 54. Zamazal (Makovec, Šimek)

HC Benátky nad Jizerou  -  HC Střelci JIndřichův Hradec         3:1 ( 2:0, 1:0, 0:1 )

V neděli jsme jeli do Benátek nad Jizerou. Téměř ve stejné sestavě. Kluci poučeni ze soboty byli jako vyměnění. První třetinu jsme se dokázali soupeři přizpůsobit i za cenu dvou gólů v naší síti. Druhá a třetí třetina již byla hokejovým zápasem. Musím konstatovat, že druhá tetina byla plně v naší režii, bohužel snad setinu před koncem s pukem v naší síti. Ve třetí třetině se nám podařilo skórovat a vrátit se plně do hry, nicméně další gól i přes velké množství šancí nepadl. Závěrem lze říci, že kluci do jednoho i přes prohru odvedli skvělou práci, že hráli jako tým a snad se již poučí…

HC Střelci Jindřichův Hradec: P. Soukup (Z. Petrů) — E. Zamazal, J. Slechan, K. Zevl, C. Elian — D. Zamazal, M. Urban, J. Šimek, Č. Havel, R. Kynčl, J. Makovec, O. Kolací, R. Jon, E. Dijanovic

Góly: Makovec (Šimek)