RAFTY 2024 - přihlášky a bližší informace.

RAFTY 2024 - přihlášky a bližší informace.


První klubová teambuildingová akce letošní sezóny se blíží! Sjíždění řeky Vltavy na raftech po tradiční trase z Vyššího Brodu do Boršova nad Vltavou je naplánovaná od 14.6 do16. 6 (pá - ne). Přihlásit se můžete mailem na adresu: psachl@msn.com a to nejpozději do 1.6.2024! Stačí nahlásit počet osob a telefonní číslo.

Cena je 2 000,- Kč za dospělou osobu a 1 700,- Kč za dítě do 15 let bude splatná před odjezdem na vlakovém nádraží v JH v hotovosti.

Cena zahrnuje dopravu vlakem tam a zpět, přepravu zavazadel po celou dobu pobytu mezi kempy, pronájem vodáckého vybavení a poplatky v kempech. Taktéž i občerstvení formou legendárního bramboráku Rosti Ondřeje při večerním táboráku.

Budeme se těšit na velkou účast tak jako každý rok! Děkujeme

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU