Remíza a výhra 9. třídy - ročník 2006.

O prodlouženém víkendu sehráli Střelci z 9. třídy další dva mistráky. Nejdříve v sobotu doma přivítali na ZS Jana Marka mužstvo SK Horácká Slavia Třebíč. Hráči z Vysočiny hráli důrazný a tvrdý hokej a ze začátku zápasu se s tím naši kluci nemohli vyrovnat. Skóre zápasu otevřeli hosté v první třetině, nám se podařilo ve 2. třetině srovnat, ale hned za dvě minuty jsme opět o gól prohrávali. Postupem času jsme na ledě začali mít navrch, ale nemohli jsme překonat třebíčského brankáře, který vše pochytal. Ve třetí třetině po ještě větším důrazu před brankou se nám podařilo srovnat a 5 minut před koncem zápasu jsme se ujali vedení. Bohužel na konci zápasu jsme šli do oslabení, čehož soupeř využil a minutu před koncem při power-play srovnal na konečných 3:3.

V pondělí 28.9. jsme jeli odehrát dohrávku 1. kola do Písku. Z důvodu nemoci několika hráčů jsme jeli pouze v 11 lidech. Hned na začátku se zranil Míra Křivánek ( natažený sval ), ale se sebezapřením ještě odehrál skoro celý zápas. V 5. minutě při blokování střely odstoupil Tadeáš Topič a s podezřením na zlomeninu ruky odjel do nemocnice. Do obrany tím pádem museli zaskočit útočníci Tomáš Sedlačík a Matěj Fiedler a utkání odehráli výborně! I přesto, že jsme hráli v oslabené sestavě a prohrávali o dva góly, kluci dokázali, že umí bojovat a po výborném kolektivním výkonu jsme zaslouženě vyhráli 6:4. Všechny kluky musíme pochválit za výborný přístup a výkon.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  SK Horácká Slavia Třebíč        3:3 ( 0:1, 1:1, 2:1 )

góly: Dijanovič, Fiedler ( Lošonský ), Dijanovič

sestava: Sebastian Urie  - Míra Křivánek, Filip Blažek, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák - Vojta Beran, Kuba Šimek, Elias Dijanovic, Matěj  Fiedler, Vojta Lošonský, Adrian Vlna, Česťa Havel, Viktor Šamko, Jáchym Jaroš

IHC Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec       4:6 ( 2:1, 1:3, 1:2 )

góly: Lošonský ( Vlna ), Lošonský ( Vlna ), Beran ( Šimek, Sedlačík ), Šimek ( Beran ), Lošonský ( Fiedler ), Beran ( Sedlačík )

sestava: Sebastian Urie  - Míra Křivánek, Filip Blažek, Tadeáš Topič, Tomáš Sedlačík - Vojta Beran, Kuba Šimek, Elias Dijanovic, Matěj  Fiedler, Vojta Lošonský, Adrian Vlna, Štěpán Masopust