Vysoká domácí prohra mužů.

V sobotu 20.11. jsme vyzvali soupeře ze Soběslavi. Úvodní část prvního dějství jsme okupovali obranné pásmo Spartaku, ale ne a ne dostat puk za Křiklánova záda. Ve 13. minutě prověřil našeho Koubu Kanov, který poslal hosty do vedení. My jako by jsme zamrzli na místě a než jsme se stačili probrat z obdrženého gólu, tak v též minutě Koubu překonal Přibyl a navýšil skóre Spartaku na 0:2. Vrátili jsme se do hry a Křiklánovu svatyni jsme začali opět atakovat. Bohužel bez úspěchu. Štěstí stálo při soupeři a ten v 18. minutě díky Hákovi navyšuje na 0:3. Když Popelka vyslal přesnou a prudkou nahrávku na brankoviště Procházkovi, který konečně překonává Křiklána, ukazovala časomíra necelou minutu do konce první třetiny, která skončila 1:3. Druhá třetnia byla ve znamení série oslabení, kterým jsme úspěšně odolávali. Nicméně nás stála spoustu sil a času. V 18. minutě zvedali ruce nad hlavy opět hráči Soběslavi. Tři minuty na to ujel Soběslavským bekům Lazorišák, který snížil na 2:4. Po potyčce Heřmánka s Novákem posílá sudí Svoboda oba aktéry do šaten s trestem 5 minut + do konce. Skóre v 34. minutě upravuje Škoda na 2:5. Třetí třetina se nám nepovedla vůbec. Spoustu sil jsme ztratili v oslabeních, kterým jsme čelili i ve třetím dějství. Spartak se chopil příležitosti a po gólech Přibyla, Škody, Pánka a Žákovskýho vyhrává poslední část utkání 4:0. Ve 12. minutě dle sudího Svobody atakoval Píha hradeckého Aartse, za což Píha odchází také předčasně do šaten s trestem 5 minut + do konce. Aarts byl převezen do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Se Spartakem Soběslav prohráváme vysoko 2:9 a je to již čtvrtá porážka po sobě, kterou musí trenéři Reisner s Procházkou  rychle řešit.

HC Střelci J. Hradec  -  OLH Spartak Soběslav       2:9 (1:3, 1:2, 0:4)

Góly a nahrávky Střelci: 20. R. Procházka (Popelka), 25. Lazorišák

sestava HC Střelci: Kouba – Jon, Popelka, Koláček, Ištvánik, Jan Slavík, Janeček – J. Heřmánek (25. Štrajt), V. Tržil, Sviták, Jasanský, Lazorišák, Gurka, Aarts, R. Procházka, H. Havelka. Trenéři: Vladimír Reisner a Robert Procházka