Ručník

  550
  Kč vč. DPH

  Ručník

  Partneři

  B-Credit s.r.o. RM-BAU Iso Sklo Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Advokátní kancelář Punda Jihočeský kraj I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Froda s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Korint stavební spol. s r.o.

  Minulý zápas

  7
  4
  ( 2:0, 4:2, 1:2 )  Všechny zápasy

  Přáteláky chlapi.
  Rozhodčí
  Nábor 23-24
  S kamarádem na hokej
  Správný sport
  Nábor foto
  hlavní důvody
  Certifikát had na ledě

  Diskutujte

  Vladislav Svoboda1.2.2023
  Dobrý den, samozřejmě nás velice mrzí výkony našeho A-týmu. Avšak v této nejisté době (nejdříve dva roky Covidu-19 a nyní energetická krize spojená s velmi vysokou inflací) jsme se rozhodli jít cestou finanční stability a výstavbou týmu pro příští roky. Výsledkem je, že již od podzimu působí v našem seniorském týmu 6 až 8 juniorských hráčů. Není tedy pravdou, že by za náš seniorský tým nechtěli hrát. Ne vždy je však jednoduché skloubit účast na utkáních A-týmu, kdy juniorská soutěž má 32 kol a hrací dny jsou většinou pátek a neděle. Zároveň cílem pro juniorku je účast v nadstavbě pro nejlepší týmy regionální ligy, což se juniorům s předstihem pěti kol povedlo. Tím pádem od druhé poloviny ledna k nám zavítají nejlepší týmy z regionální ligy ČR. Rovněž máme v týmu juniorů i několik hráčů, kteří nejsou z našeho klubu a poskytli jsme jim azyl, aby se mohli hokejově rozvíjet v J. Hradci a bohužel od svého mateřského klubu nemají svolení hrát seniorský hokej za Střelce. Dále také k mému zklamání někteří bývalí hráči seniorského týmu ze svých osobních či rodinných důvodů nenastoupili do této sezóny. Oproti tomu se však podařilo získat některé hráče, kteří mají k J. Hradci vztah a bydlí v J. Hradci či blízkém okolí. Naším krédem je, že vzhledem k ekonomickému prostředí našeho města by měli být základním pilířem především odchovanci našeho klubu. A nyní, vzhledem k historicky vzniklé mezeře mezi jednotlivými generacemi, kdy tuto skutečnost bohužel neměl v našich rukách náš klub, se pohybujeme v tomto složitém období. Věřte nám, všichni děláme maximum, aby nastala opět věková kontinuita u seniorského týmu, což zatím vypadá velice slibně. Děkujeme za pochopení a do nového roku 2023 všechno nejlepší přeje Vladislav Svoboda, předseda výk. výboru
  Daniel 18.12.2022
  Zdravím, Chtěl bych se upřímně zeptat jakou máte vizi v seniorském hokeji v Jindřichově Hradci? Již je to třetí sezóna,kdy se zde hraje předposlední místo Krajského přeboru. Do dvou let všichni víme, že starší hráči co zde drží tým budou končit a pokud vím tak mladí kluci z juniorky do A týmu v JH chtít nechtějí a radši Budou zkoušet štěstí jinde. Přijde mi to smutný vychovat dobře mládež, která se postupně rozuteče po okolí. Děkuji za odpověď hrozně rád bych viděl zase Hradecký hokej tam kam patří.
  Vstoupit do diskuse